Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Krajowa "piątka" będzie zablokowana! Wyznaczono objazdy

Zdjęcie aktualności Krajowa fot. WRFM

Aktualizacja z godziny 16.50:

Z przyczyn niezależnych od policjantów wydłużają się prace na drodze krajowej nr 5. Dopiero około godziny 18.00 rozpocznie się wyładowywanie towaru z samochodu, a następnie pojazd będzie wyciągany z rowu. W akcję zaangażowani są funkcjonariusze z trzech powiatów: bydgoskiego, żnińskiego i nakielskiego. W tej chwili mundurowym trudno jest określić jak długo będą trwały utrudnienia i jak długo zablokowana będzie droga. 

 

-----------------

Dziś w okolicach godzin 16.00 i 17.00 planowane jest czasowe zamknięcie ruchu na drodze krajowej nr 5 przebiegającej przez teren gminy Szubin. Utrudnienia potrwać mogą szacunkowo do 4 godzin.

Organizowane są objazdy:

Dla kierowców jadących z Poznania w stronę Bydgoszczy: W miejscowości Rogowo pojazdy kierowane będą na miejscowość Łabiszyn, następnie z Łabiszyna w kierunku Brzozy i Bydgoszczy.

Dla kierowców jadących z Bydgoszczy w stronę Poznania: W miejscowości Zamość pojazdy osobowe kierowane będą na Tur, stamtąd do Szubina. Pojazdy ciężarowe już w Bydgoszczy kierowane będą na drogę krajową nr 10, gdzie przez Nakło będą mogły dojechać do Szubina.

Utrudnienia związane są z usuwaniem skutków zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj (13.02.2020) przed godziną 19.00 na DK nr 5 w miejscowości Łachowo, gdzie kierujący pojazdem daf z naczepą w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i kierowane przez niego auto wjechało do rowu. Dafem kierował 26-letni obywatel Białorusi. Kierowca był trzeźwy i nie doznał obrażeń.

(KPP Nakło nad Notecią)