Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Mogileński Dom Kultury - Galeria Lustro i Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku będą otwarte

Zdjęcie aktualności Mogileński Dom Kultury - Galeria Lustro i Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku będą otwarte fot. WRFM

Mogileński Dom Kultury - Galeria Lustro i Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku, po rekomendacji Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, uruchamiają działalność. Zwiedzający będą mieli możliwość obejrzenia wszystkich wystaw stałych, a od niedzieli planowane jest otwarcie wystawy czasowej "Zabawki mojego dzieciństwa, cz.2". W związku z sanitarnymi obostrzeniami w placówce będzie mogło przebywać jednocześnie 8 osób, ktore będą mogły również skorzystać z możliwości zakupu wydawnictw w promocyjnych cenach. Ceny za wstęp pozostają bez zmian.

W Mogileńskim Domu Kultury - Galerii Lustro zostanie udostępniona wystawa fotograficzna Zbigniewa Witryka, dotycząca Mogilna i okolic. W tej instytucji będą mogły przebywać 4 osoby. Wstęp jest bezpłatny. Jak informuje MDK niebawem ruszy także kolejny sezon Mogileńskiej Akademii Filmowej, jednostka bowiem otrzymała na tę działaność dofinansowanie w kwocie 5 tys. zł z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

(Alicja Tylkowska)