Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Po rozegraniu ośmiu spotkań w piłkarskiej tabeli gołanieckiej ligi halowej znajduje się Petunia Grylewo

Zdjęcie aktualności Po rozegraniu ośmiu spotkań w piłkarskiej tabeli gołanieckiej ligi halowej znajduje się Petunia Grylewo fot. WRFM

Po rozegraniu ośmiu spotkań w piłkarskiej tabeli gołanieckiej ligi halowej znajduje się Petunia Grylewo. Lider doznał dwóch porażek i ma 18 punktów. W ostatnim meczu pokonał 5:0 szóste Niedźwiadki Gołańcz. Wiktor Pawlak zdobył cztery gole, a Łukasz Haremza jednego.


Dwa oczka traci Forestagri jednak ten zespół zagrał o mecz mniej. Jeżeli wygra zaległy pojedynek wróci na prowadzenie. Wicelider przed świętami pauzował.


Martyna Gołańcz zajmuje trzecią lokatę, ale także musi rozegrać zaległe spotkanie. Zwycięstwo w nim pozwoli awansować w rankingu. Martyna zdobyła bardzo łatwe punkty i pięć bramek walkowerem, ponieważ czwarty w tabeli Wiatrak Chojna kolejny raz nie stawił się na parkiecie.


Pioruny Osada lokują się na piątym miejscu z ośmioma oczkami w dorobku. Zagrały z Bromargo Margonin i podzieliły się z rywalem punktami po remisie 7:7. Gole strzelali: Bartosz Puweł (3), Hubert Synoracki (2), Damian Starszak i Kamil Zbonik. Autorami bramek dla Bromargo byli: Sławomir Majchrzak (4), Mateusz Górzyński (2) oraz Łukasz Kornobis. Drużyna z Margonina zamyka tabelę.


Na czele klasyfikacji strzeleckiej jest Mikołaj Dobrzykowski (Niedźwiadki) z 17 bramkami na koncie. Dwanaście zdobył Dawid Poznański (Martyna), więc jest wiceliderem. Na trzeciej pozycji są Błażej Lisiecki (Wiatrak) oraz Wiktor Pawlak (Petunia) z 11 bramkami na koncie. Kolejne miejsca zajmują: Krystian Ciesielski (Pioruny), Krystian Wilk, Kamil Dobrzykowski (Forestagri), Radosław Romaniak, Sławomir Majchrzak (Bromargo).

(Cezary Kucharski)