Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Tabela Pałuckiej Ligi Tenisa Stołowego powoli się stabilizuje

Zdjęcie aktualności Tabela Pałuckiej Ligi Tenisa Stołowego powoli się stabilizuje fot. Pixabay

Tabela Pałuckiej Ligi Tenisa Stołowego powoli się stabilizuje. Na prowadzeniu utrzymuje się LO Rogożno. Licealiści mają jednopunktową przewagę nad KPPSP Wągrowiec. Strażacy wyprzedzają o trzy oczka Orły Skoki. Czołowa trójka rozegrała po 18 spotkań.


Butterfly Wągrowiec jest na czwartym miejscu. Musi odrobić dwa punkty do skockiej drużyny. Jeżeli wygra zaległy mecz, to zrówna się z Orłami.  Trzy zespoły walczą o miejsca od piątego do siódmego. Są to odpowiednio Almar Głębokie, Górnik Wapno i Propit Wągrowiec. W dobrej sytuacji są Górnicy, którzy zagrali o jeden mecz mniej niż rywale.


Gwiazda Głogowiniec, KSTS Popowo Kościelne oraz Top Spin Łęgowo zamykają ligowy ranking.  W pojedynku Orłów z Górnikami było 7:3. Skoccy tenisiści nie oddali przeciwnikom ani jednego punktu. Przyjechali w dwuosobowym składzie stąd rywale zainkasowali trzy oczka walkowerem.


Mecz Licealistów z Butterfly zakończył się wynikiem 7:1 dla liderów. Przy stole pojawiło się zaledwie trzech z zawodników: Marcin Brzostowicz, Michał Nowak i Miłosz Kukawka. O wyniku decydowały walkowery jednak Brzostowicz (Butterfly) przegrał dwa pojedynki.
Almar pokonał 9:1 Propit. Jedyny punkt dla pokonanych wywalczył Marcin Jamroży w starciu z Ryszardem Gilasem. Wyrównany mecz Gwiazdy z KSTS zakończył się wygraną drużyny z Popowa 6:4. Cztery punkty dla zwycięzców zdobył Grzegorz Kowalski, a dwa dołożył Mirosław Misiaszek. Trzy oczka wywalczył Rafał Łochyński (KSTS).

(Cezary Kucharski)