Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

W piątek w Wielkopolsce odbędzie się „Noc Zawodowców”

Zdjęcie aktualności W piątek w Wielkopolsce odbędzie się „Noc Zawodowców” fot. materiały prasowe

Noc Zawodowców „Wielkopolska w sieci zawodów" to inicjatywa Centrów Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego - jednostek organizacyjnych Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Wydarzenie, które promuje szkolnictwo branżowe i techniczne, jako szkolnictwo pozytywnego wyboru szczególnie powinno zainteresować uczennice i uczniów klas 7 i 8. 

Tegoroczna edycja „Nocy Zawodowców” odbędzie się online, czyli zupełnie inaczej niż do tej pory.

Mówiła w magazynie Gość Waszego Radia FM Ewa Krupka-Zaręba, dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile.

Podczas wydarzenia pojawi się możliwość dołączenia do pokojów, w których odbywać się będą spotkania z ekspertami, m.in. trenerem edukacji i biznesu Renatą Gut oraz wykładowcą Akademii Leona Koźmińskiego dr Anną Brzosko, prof. Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM dr hab. Małgorzatą Rosalską - w formie wykładów online - przeznaczone dla wszystkich, a w szczególności rodziców, pedagogów i doradców zawodowych. „Noc Zawodowców” odbędzie się w piątek. Początek o godzinie 17.00. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie noczawodowcow.pl.

(opr. Maciej Januchowski)