Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Zakończyła się druga kolejka rundy rewanżowej piłkarskiej czwartej ligi

Zdjęcie aktualności Zakończyła się druga kolejka rundy rewanżowej piłkarskiej czwartej ligi fot. Pixabay

Zakończyła się druga kolejka rundy rewanżowej piłkarskiej czwartej ligi. W czołówce nie zaszły istotne zmiany. Prowadzi nadal Lubuszanin Trzcianka, który w sobotę po remisie 1:1 stracił punkty w pojedynku z Olimpią Koło. Jest to ogromna niespodzianka zważywszy, że lider grał z ostatnią drużyną w tabeli.

Rewelacyjnie radzi sobie wicelider, czyli Nielba Wągrowiec. Żółto-czarni prezentują coraz lepszą formę, a co ważniejsze skuteczność. Podopieczni trenerów Radosława Kołackiego i Przemysława Arendta wygrali tym razem 2: 0 z bardzo silną Pogonią Nowe Skalmierzyce zmniejszając przewagę Lubuszanina z pięciu do trzech punktów. Gola dla żółto-czarnych strzelił Tomasz Bzdęga, dla którego jest to trzecia bramka w barwach wągrowieckiego klubu licząc spotkania ligowe. Drugiego zdobył Jakub Kubiński.

W czołowej trójce lokuje się jeszcze Unia Swarzędz. Pokonała LKS Gołuchów 4:2, więc nadal traci do wągrowczan sześć punktów. Orkan Śmiłowo uległ niżej sklasyfikowanej Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski 1:3. Nadal zajmuje 11 lokatę. Dwunasta w rankingu Tarnovia Tarnowo Podgórne bezbramkowo zremisowała z KS Opatówek.

(Cezary Kucharski)